همکاران و شرکای تجاری

شرکت پلاتین ایران با سابقه 35 ساله در ساخت قطعات برقی خودرو، قطعات فنی و مهندسی و انواع باتری های صنعتی نیل ( 2ولت، 12 ولت و نیکل کادمیوم ) فعالیت دارد و همچنین از طريق متنوع سازي محصولات از جمله پرس و ماشينهاي پرچ روميزي، انواع پولي و ساير قطعات خودرو در خدمت جامعه صنعتي ايران مي باشد. همچنین رئیس هیئت مدیره شرکت پلاتین ایران جناب آقای مهندس خسروجرجانی می باشد.

شرکت کارخانجات مخابراتی ایران ، اولين و بزرگترين توليد كننده مراكز تلفن ثابت و سيّار كشور در تاريخ 1345/11/11 با مشاركت وزارت پست و تلگـراف و تلفن (ارتباطات و فناوري اطلاعات) به نسبت 30   % ، بانك توسعه صنعتي به نسبت 30   % و شركت زيمنس آلمـان به نسبت 40   % بصورت شركت سهامي خاص در شيراز در زمينـي به مساحت در حدود يكصد هزار متر مربع بمنظـور توليد تجهيزات مورد نياز شبكه مخابراتي كشور و با ظرفيت اسمـي ساليانه 45 هزار خط تلفن EMD و 60 هزار دسـتگاه تلفن روميزي تأسيس و در سال 1348 به بهره برداري رسيد .

گروه شرکت هاي پرورش داده ها متشکل از چهار شرکت فعال در بخش هاي مختلف اقتصادي کشور از قبیل فناوري اطلاعات و ارتباطات، نفت و گاز و توليد صنعتي است که هرکدام از آن ها در شمار شرکت هاي معتبر و با سابقه در حوزه فعاليت خود محسوب مي گردند. شرکت پرورش داده ها اولين شرکت در اين گروه است که در سال 1367 تاسيس گرديد.

شرکت صنعتی و بازرگانی صنام در سال ۱۳۶۶ در حوزه های ساخت، تولید و تامین کالا و تجهیزات تأسيس گرديد. در ادامه با گسترش فعاليت به حوزه پيمانكاري در سال ۱۳۸۰ به صورت شرکت سهامی خاص به شماره ۱۷۶۸۵۵ به ثبت رسيد.

فعالیت ها : طرح، محاسبه و اجرای پروژه های تاسیساتی، گاز رسانی، راه و ساختمان و خطوط شبکه مخابراتی