همکاران و شرکای تجاری

شركت پلاتين ايران با پيشينه 35 ساله در ساخت قطعات برقي خودرو، قطعات فني و مهندسي و بالاخره انواع باتريهاي صنعتي نيل (2ولت و 12 ولت و نيكل كادميوم) اميدوار است این شايستگي را دارا باشد تا در جامعه صنعت و فن سالاران سخني براي گفتن داشته باشد.

تلاش مداوم مهندسين و استادكاران ،كارگران و متخصصين شركت توام با بهره گيري از آخرين فن آوري هاي روز ،توليدات شركت را كه قابل رقابت با محصولات مشابه خارجي است شايسته به كارگرفتن علامت استاندارد ملي و گواهي نامه هاي كيفيت ISO 9001:2008 و ISO/TS 16949:2009 نموده و افزون بر آن همواره تاييد سفارش دهندگان، مشتريان و مصرف كنندگان را به دنبال داشته است.

 شركت پلاتين ايران همچنين از طريق متنوع سازي محصولات از جمله پرس و ماشينهاي پرچ روميزي، انواع پولي و ساير قطعات خودرو در خدمت جامعه صنعتي ايران مي باشد. همچنین رئیس هیئت مدیره شرکت پلاتین ایران جناب آقای مهندس خسروجرجانی می باشد.

شرکت راهسازان آینده اقتصاد با تمرکز بر ارائه خدمات حوزه تجارت الکترونیک سعی در برطرف‌کردن نیاز‌های اقتصادی کاربران از طریق راه‌حل‌های نوین و عمدتا مبتنی بر فضای مجازی دارد.

شرکت کارخانجات مخابراتی ایران ، اولين و بزرگترين توليد كننده مراكز تلفن ثابت و سيّار كشور در تاريخ 1345/11/11 با مشاركت وزارت پست و تلگـراف و تلفن (ارتباطات و فناوري اطلاعات) به نسبت 30   % ، بانك توسعه صنعتي به نسبت 30   % و شركت زيمنس آلمـان به نسبت 40   % بصورت شركت سهامي خاص در شيراز در زمينـي به مساحت در حدود يكصد هزار متر مربع بمنظـور توليد تجهيزات مورد نياز شبكه مخابراتي كشور و با ظرفيت اسمـي ساليانه 45 هزار خط تلفن EMD و 60 هزار دسـتگاه تلفن روميزي تأسيس و در سال 1348 به بهره برداري رسيد .

گروه شرکت هاي پرورش داده ها متشکل از چهار شرکت فعال در بخش هاي مختلف اقتصادي کشور از قبیل فناوري اطلاعات و ارتباطات، نفت و گاز و توليد صنعتي است که هرکدام از آن ها در شمار شرکت هاي معتبر و با سابقه در حوزه فعاليت خود محسوب مي گردند. شرکت پرورش داده ها اولين شرکت در اين گروه است که در سال 1367 تاسيس گرديد.

شرکت صنعتی و بازرگانی صنام در سال ۱۳۶۶ در حوزه های ساخت، تولید و تامین کالا و تجهیزات تأسيس گرديد. در ادامه با گسترش فعاليت به حوزه پيمانكاري در سال ۱۳۸۰ به صورت شرکت سهامی خاص به شماره ۱۷۶۸۵۵ به ثبت رسيد.

فعالیت ها : طرح، محاسبه و اجرای پروژه های تاسیساتی، گاز رسانی، راه و ساختمان و خطوط شبکه مخابراتی