همکاران و شرکای تجاری

شرکت پلاتین ایران با سابقه 35 ساله در ساخت قطعات برقی خودرو، قطعات فنی و مهندسی و انواع باتری های صنعتی نیل ( 2ولت، 12 ولت و نیکل کادمیوم ) فعالیت دارد و همچنین از طريق متنوع سازي محصولات از جمله پرس و ماشينهاي پرچ روميزي، انواع پولي و ساير قطعات خودرو در خدمت جامعه صنعتي ايران مي باشد. همچنین رئیس هیئت مدیره شرکت پلاتین ایران جناب آقای مهندس خسروجرجانی می باشد.

شرکت راهسازان آینده اقتصاد با تمرکز بر ارائه خدمات حوزه تجارت الکترونیک سعی در برطرف‌کردن نیاز‌های اقتصادی کاربران از طریق راه‌حل‌های نوین و عمدتا مبتنی بر فضای مجازی دارد.

شرکت کارخانجات مخابراتی ایران ، اولين و بزرگترين توليد كننده مراكز تلفن ثابت و سيّار كشور در تاريخ 1345/11/11 با مشاركت وزارت پست و تلگـراف و تلفن (ارتباطات و فناوري اطلاعات) به نسبت 30   % ، بانك توسعه صنعتي به نسبت 30   % و شركت زيمنس آلمـان به نسبت 40   % بصورت شركت سهامي خاص در شيراز در زمينـي به مساحت در حدود يكصد هزار متر مربع بمنظـور توليد تجهيزات مورد نياز شبكه مخابراتي كشور و با ظرفيت اسمـي ساليانه 45 هزار خط تلفن EMD و 60 هزار دسـتگاه تلفن روميزي تأسيس و در سال 1348 به بهره برداري رسيد .

گروه شرکت هاي پرورش داده ها متشکل از چهار شرکت فعال در بخش هاي مختلف اقتصادي کشور از قبیل فناوري اطلاعات و ارتباطات، نفت و گاز و توليد صنعتي است که هرکدام از آن ها در شمار شرکت هاي معتبر و با سابقه در حوزه فعاليت خود محسوب مي گردند. شرکت پرورش داده ها اولين شرکت در اين گروه است که در سال 1367 تاسيس گرديد.

شرکت صنعتی و بازرگانی صنام در سال ۱۳۶۶ در حوزه های ساخت، تولید و تامین کالا و تجهیزات تأسيس گرديد. در ادامه با گسترش فعاليت به حوزه پيمانكاري در سال ۱۳۸۰ به صورت شرکت سهامی خاص به شماره ۱۷۶۸۵۵ به ثبت رسيد.

فعالیت ها : طرح، محاسبه و اجرای پروژه های تاسیساتی، گاز رسانی، راه و ساختمان و خطوط شبکه مخابراتی