همکاران و شرکای تجاری

شرکت پلاتین ایران با سابقه 35 ساله در ساخت قطعات برقی خودرو، قطعات فنی و مهندسی و انواع باتری های صنعتی نیل ( 2ولت، 12 ولت و نیکل کادمیوم ) فعالیت دارد و همچنین از طريق متنوع سازي محصولات از جمله پرس و ماشينهاي پرچ روميزي، انواع پولي و ساير قطعات خودرو در خدمت جامعه صنعتي ايران مي باشد. همچنین رئیس هیئت مدیره شرکت پلاتین ایران جناب آقای مهندس خسروجرجانی می باشد.

شرکت کارخانجات مخابراتی ایران ، اولين و بزرگترين توليد كننده مراكز تلفن ثابت و سيّار كشور در تاريخ 1345/11/11 با مشاركت وزارت پست و تلگـراف و تلفن (ارتباطات و فناوري اطلاعات) به نسبت 30   % ، بانك توسعه صنعتي به نسبت 30   % و شركت زيمنس آلمـان به نسبت 40   % بصورت شركت سهامي خاص در شيراز در زمينـي به مساحت در حدود يكصد هزار متر مربع بمنظـور توليد تجهيزات مورد نياز شبكه مخابراتي كشور و با ظرفيت اسمـي ساليانه 45 هزار خط تلفن EMD و 60 هزار دسـتگاه تلفن روميزي تأسيس و در سال 1348 به بهره برداري رسيد .

شرکت پرورش داده‌ها در سال 1367 تاسيس گرديده و تاکنون موفق به اجراي پروژه‌هاي مختلفي در حوزه‌هاي فناوري اطلاعات و ارتباطات گرديده است که پاره‌اي از آنها در شمار طرح‌هاي ملي و کشوري محسوب مي گردد.

شرکت صنعتی و بازرگانی صنام در سال ۱۳۶۶ در حوزه های ساخت، تولید و تامین کالا و تجهیزات تأسيس گرديد. در ادامه با گسترش فعاليت به حوزه پيمانكاري در سال ۱۳۸۰ به صورت شرکت سهامی خاص به شماره ۱۷۶۸۵۵ به ثبت رسيد.

فعالیت ها : طرح، محاسبه و اجرای پروژه های تاسیساتی، گاز رسانی، راه و ساختمان و خطوط شبکه مخابراتی