آغاز نمایشگاه تله کام 2018، از چهارشنبه نمایشگاه تله کام 2018 ، فرصت مناسبی برای حضور متخصصان داخلی است تا زمینه تبادل فناوری میان فعالان این حوزه از کشورهای مختلف فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به  نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نمایشگاه تله کام هر سال با ارائه جدید ترین دستاوردها و محصولات صنایع ارتباطی برگزار شده است و عرضه و معرفی دستاوردها و توانمندی‌های متخصصان کشور و شرکت ها و تولیدکنندگان داخلی و ارائه و اطلاع رسانی آخرین دستاوردهای کشورهای خارجی در زمینه صنعت مخابرات، ارتباطات و اطلاع رسانی، از اهداف برگزاری نمایشگاه امسال تله کام است.
فراهم کردن بستر مناسب برای انتقال فناوری روز به کشور، ایجاد فرصت برای ارتباط مستقیم بین خریداران و فروشندگان کالا و تشویق و ترغیب تولیدکنندگان برای رقابت پویا و تامین نیازمندی های این صنعت در کشور، از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه تله کام معرفی شده است.
نمایشگاه تله کام 2018 با همکاری وزارت ارتباطات فناوری اطلاعات، شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت مخابرات ایران و سندیکای صنعت مخابرات از 11 تا 14 مهر در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.