بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ عصر دیروز به کار خود پایان داد

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک (ایران الکامپ ۲۰۱۸) از ششم  تا  نهم مرداد ماه در فضایی بالغ بر ۳۰ هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران به کار خود پایان داد.

مفتخر بودیم از تاریخ 6  الی 9 مردادماه 1397 میزبان شما عزیزان در بیست و چهارمین  نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک  باشیم. در این نمایشگاه آخرین دستاوردها و خدمات حوزه فناوری اطلاعات در بخش های مختلفی از جمله استارتاپها، تولید کنندگان گیم، ارائه دهندگان خدمات محتوا، شرکت های بانکداری و پرداخت الکترونیکی و تولید کنندگان تجهیزات الکترونیکی به نمایش گذاشته شد. در این حال حدود ۲۸ دستگاه دولتی نزدیک به ۳۰۰ خدمت الکترونیکی خود را در سالن دولت الکترونیک نمایشگاه الکامپ بیست و چهارم اعلام کردند.

حضور صندوق های سرمایه گذاری، شتاب دهنده های استارتاپی، مراکز رشد پارک های علم و فناوری در کنار شرکت های بزرگ تجاری و استارتاپ ها از جمله ویژگی های متفاوت امسال نمایشگاه الکامپ بود.

حدود ۳۰ بازی ساز ایرانی آخرین محتوای تولیدی خود را در بخش الکامپ گیم این نمایشگاه عرضه کردند.

 در نمایشگاه امسال به دلیل بازگشت تحریم‌ها و افزایش ناگهانی نرخ ارز حضور شرکت‌های سخت‌افزاری کمرنگ بود و حتی اغلب شرکت‌های بزرگ اینترنتی نیز در این نمایشگاه حضور نداشتند.

در خاتمه،  از شما سروران گرامی که با حضورتان یاریگر ما در ارائه محصولات و خدمات پشتیبانی در غرفه شرکت مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر بودید، کمال تشکر و سپاسگزاری را داریم .