معرفی شرکت

شرکت مهندسي پرسو الکترونيک رادمهر مفتخر است با بيش از 20 سال تجارب حرفه اي مستمر و موثر فعاليت هاي خود را در بخش تأمين تجهيزات بانکي - مخابراتي و بخش خدمات و پشتيباني تجهيزات بانکي ، سايت هاي مخابراتي و زير ساخت با تکيه بر متخصصين و کارشناسان مجرب که مشتمل بر 297 نفر مي باشد را در سر فصل هاي زير خلاصه نمايد.

1- تأمين تجهيزات بانکي – مخابراتي
توليد انواع UPS ، شارژر ، رکتيفاير ، اينورتر ، رکهاي صنعتي و ...
شرکت مهندسي پرسو الکترونيک رادمهر ساليان متمادي بواسطه حضور و پشتيباني تجهيزات برق اضطراري بدون وقفه براي مشتريان خود و با مطالعه و رصد نيازهاي به روز ، اقدام به طراحي و توليد محصولي تکامل يافته از برترين فناوري هاي روز جهاني در اين عرصه نموده ، چنانکه در سالهاي اخير برند MPC را به خانواده مشتريان خود ارائه و با مديريت اخذ بازخوردهاي مشتريان در صدد به هنگام سازي ، ارتقاء و رفع نيازها و همگون نمودن فناوري در جهت تأمين رضايت مشتريان رادمهر مي باشد.
تأمين انواع باطري هاي سيلد اسيد ، نيکل کادميوم ، مخابراتي و صنعتي از 2 ولت تا 12 ولت و از 7 آمپر ساعت تا 4000 آمپر ساعت. 
توليد محصول UPS با در نظر گرفتن استانداردهاي روز و تأمين و ارائه باطري هاي قدرتمند و کيفيت مناسب به چرخه اي از يک محصول کارآمد و مفيد تبديل گرديده است ؛ لذا اين شرکت با تأمين باطري هاي مورد تاييد مشتريان خود از کشورهاي مطرح در عرصه توليد باطري اقدام به تکميل محصول مدرن و مقتدر با برند RMC در راستاي ارائه سرويس دائم نموده است.
توليد نرم افزار هاي پشتيباني خدمات فني و مهندسي تحت وب با قابليت ايجاد سطوح دسترسي براي کاربران. 
يکي ديگر از ويژگي هاي اين شرکت تهيه و اجرای نرم افزار جامع پشتيباني بوده که تحت شبکه، اين امکان را به مشتريان در سراسر کشور مي دهد تا هر لحظه از وضعيت اعلام خرابي ، رفع خرابي ، زمان انجام PM و... اطلاع داشته باشند؛ دسترسي به اين نرم افزار از طريق آدرس سايت WWW.PORSOOENG.IR با وارد نمودن نام کاربري و رمز عبور امکان پذير مي باشد.

2- خدمات و پشتيباني تجهيزات بانکي
پشتيباني تجهيزات بانکي شامل UPS، اسکناس شمار ، ATM، POS ، دوربين مداربسته و ...
اين مجموعه در حال حاضر سابقه همکاري با بانكها ، سازمانها ، ارگانها و شـركتهـاي معـتبر انفـورماتيكي در خصوص بازديد ، سرويس ، نگهداري و بازنگري بيش از 18000 دستگاه یو پی اس،  7000 دستگاه اسکناس شمار، 500 دستگاه ATM و حدود 8000 دستگاه POS در شعب مختلف بانک های ملت، انصار، تجارت، رفاه کارگران، مسکن و... را در اقصی نقاط کشور دارد.
يکي از عمده ترين افتخارات اين شرکت پشتيبانی سامانه PNM مي باشد که در آن به عنوان اولين و بزرگترين طراح و مولّد سخت افزار و نرم افزار مورد نياز جهت کنترل ، برنامه ريزي و مانيتورينگ همزمان کليه UPS هاي موجود در کشور معرفي شده است. ارائه خدمات پشتيباني موفقيت آميزسامانه PNM در حدود 1900 شعبه بانک ملت در حال اجرا مي باشد.

 

3- خدمات و پشتيباني سايت هاي مخابراتي و تجهيزات سايت هاي BTS 

شامل BTS ، BSCو احداث سايت و مکان يابي براي سايت هاي مخابراتي (Drive test)
شرکت مهندسی پرسو الکترونيک رادمهر از سال 1383 بعنوان اولين پيمانکار ايران در بخش تعمير و نگهداری تجهيزات سايت های BTS با شرکت ارتباطات سيارتهران شروع به فعاليت نموده و تاکنون با حضور مستمر درخصوص پشتيبانی و تعمير نگهداری سايت های BTS به يکی از بزرگترين و مطرح ترين پيمانکاران در اين حوزه تبديل شده است که در حال حاضر نگهداری بيش از 1700 سايت BTS شرکت ارتباطات سيار)ورژن اريکسون) راباحدود 160 نفر در استان تهران برعهده دارد.

از ديگر سوابق کاري ، نگهداري حدود 240 سايت ارتباطات سيار ( ورژن نوکيا) در شمال استان خوزستان و حدود170 سايت (ورژن زيمنس) درشمال استان بوشهر به مدت 3 سال مي باشد. علاوه بر پروژه های نگهداری، اين شرکت در پروژهای نصب و راه اندازی ، SWAP و Drive test سايت های BTS های همراه اول ، تاليا و ايرانسل نيز فعاليت داشته و دارد.

 

4- خدمات نگهداري،پشتيباني،بهينه سازي و عمليات اجرايي شبکه مخابرات زيرساخت کشور 

شامل فيبر نوري تجهيزات زير ساخت که عبارتند از مراکز SC ، PC ، کنترل و انتقال داده و شبکه فيبر نوري 

شبکه ارتباطات زيرساخت کشور که يکي از بزرگترين شبکه هاي زيرساختي دنيا محسوب مي شود در اختيار شرکت ارتباطات زير ساخت مي باشد که تنها شرکت دولتي – حاکميتي در حوزه مخابرات و فناوري اطلاعات کشور مي باشد . در بيان اهميت اين شبکه کافي است بدانيم که تمام ترافيک ارتباطات بين شهري ، بين الملل ، ديتا و اينترنت کشور انحصاراً از طريق اين شبکه هدايت مي شود و کليه اپراتورهاي مخابراتي حوزه ارتباطات و ديتا در سطح کشور سرويس هاي خود را از طريق اين شبکه دريافت مي نمايند و مشتريان سرويس و خدمات اين شبکه هستند. 
بزرگترين افتخار شرکت مهندسي پرسو الکترونيک رادمهر انجام خدمات نگهداري ، پشتيباني ، بهينه سازي و عمليات اجرايي بخش بزرگي از شبکه فوق شامل سه استان خراسان رضوي ، خراسان جنوبي و خراسان شمالي در طی سالهای 92 الی 94 و استانهای آذربایجان غربی، خوزستان، سیستان و بلوچستان و مازندران طی سالهای 94 الی 96 و استان گلستان در حال حاضر مي باشد. اين پروژه ها که حدود نیمی از مراکز و تجهيزات شبکه بزرگ زير ساخت را شامل مي شود مشتمل بر حدود 15000 کيلومتر شبکه فيبر نوري ، حدود 200مرکز و سايت تجهيزات انتقال نوري و تجهيزات راديويي،20 مرکز سوئيچينگ PC/SC و7 مرکز ديتا است. اجراي تعهدات پروژه در طی این سالها با بکارگيري بيش از 750 نفر نيروي کارشناس متخصص در حوزه سوئيچ ديتا و انتقال و با استفاده از بهترين تجهيزات آزمايش و نگهداري مطابق با آخرين فناوري هاي روز دنيا انجام شده و ادامه دارد. حضور در شبکه ارتباطات زيرساخت کشور و انجام پروژه های بسيار بزرگ و حساس فوق شرکت مهندسي پرسو الکترونيک رادمهر را به يکي از بزرگترين شرکت هاي اجرايي کشور در امر نگهداري و بهينه سازي شبکه هاي carrier class تبديل نموده است و بيانگر توان بالاي مديريتي و اجرايي اين شرکت مي باشد. 

اين مجموعه افتخار همکاري با خانواده مشتريان مخابراتي ، بانکي و غير بانکي از جمله شرکت ارتباطات زير ساخت ، شرکت ارتباطات سيار ، شرکت اريکسون ، شرکت رايتل ، شرکت نوکيا زيمنس ، ايرانسل ،شرکت پلاتين ايران و بانک هاي انصار ، ملت ، تجارت ، مسکن ، رفاه کارگران ، صادرات ، ملي ، کشاورزي ، مهر اقتصاد ، صنعت و معدن ، پست بانک ، مهر ايران ، سازمان بيمه سلامت کل کشور ، شرکت فراديس البرز، شرکت صنعت سهند و ... را دارد.