خط مشي سیستم مدیریت یکپارچه IMS

 

كيفيت ، ايمني ، بهداشت شغلي و محيط زيست

 شرکت مهندسي پرسو الکترونیک رادمهر ، ارائه دهنده خدمات تامين ،‌ نگهداری ، پشتیبانی و بهینه سازی در حوزه ارتباطات و فن آوری اطلاعات (ICT) ، به منظور کسب جایگاه شایسته در بازار کسب و کار و دستیابی به اهداف چشم ‌انداز و تحقق ماموریت خود و نيز با توجه به سياست ها و استراتژي هاي كلان سازمان ، ضمن پايبندی به الزامات استانداردهاي ISO 14001:2015 ، ISO 9001:2015 و  OHSAS 18001:2007 در قالب سيستم مدیریت يكپارچه IMS خود را متعهد به انجام موارد زير نموده است :

1. ارائه خدمات به موقع در بالاترین سطح کیفیت و مدیریت امور مشتریان و پاسخگویی و توجه به نظرات و انتظارات آن ها .

2. رعايت قوانين و الزامات مرتبط با كيفيت ، ايمني ، بهداشت شغلي و محيط زيست مصوب و  ابلاغ شده از سوی مراجع ذیصلاح ، متناسب  با ارائه خدمات و فعاليت هاي سازمان .

3. تلاش در راستای بهبود مستمر فرایندهای زنجیره ارزش سازمان با تکیه بر پایش ، بهینه‌سازی و نوآوری در فرآیندها با هدف برآورده شدن نيازهاي كليه ذينفعان و ارتقاي سطح رضايت آن ها .

4. شناسايي و ارزيابي مستمر ریسک ها و فرصت ها  در طرح ریزی سیستم مدیریت کیفیت  ، ايمني ، بهداشتی و محيط زيستي ناشي از فعاليت ها و خدمات سازمان .

5. ايجاد محيط كاري ايمن ، سالم و ارگونوميك و نيز حفظ و صيانت از محيط زيست و بهسازی مستمر آن .

6.  ارتقا سطح دانش و مهارت کارکنان ، ترويج فرهنگ كيفيت ، ايمني ، بهداشت و محيط زيست .

7. گسترش ارتباطات و توسعه فرهنگ مشارکت و انگیزش کارکنان و ذينفعان جهت دستیابی به بهبود مستمر در کليه فرایندها و مولفه های تاثیر گذار بر کیفیت ، سلامت کار و محیط .

خط مشی مزبور در مواقع مقتضي مورد بازنگري قرار گرفته به نحو شايسته به اطلاع کليه کارکنان و ساير طرف های ذینفع رسانده شده و در اختيار عموم قرار می گيرد.

بر اين باوريم كه استقرار بهينه و موثر سيستم هاي مديريتي مورد اشاره در گرو مشاركت كاركنان و ذينفعان مي باشد. لذا از همگان تقاضا داريم با درك اين خط مشي و ارائه پيشنهادهاي سازنده خود ، سازمان را در دستيابي شايسته به اهداف فوق ياري نمايند.