حوزه تجهیزات الکترونیکی و بانکی

با مطالعه و رصد نيازهاي به روز ، اقدام به طراحي و توليد محصولي تکامل يافته از برترين فناوري هاي روز جهاني در اين عرصه نموده ، چنانکه در سالهاي اخير برند MPC را به خانواده مشتريان خود ارائه و با مديريت اخذ بازخوردهاي مشتريان در صدد به هنگام سازي ، ارتقاء و رفع نيازها و همگون نمودن فناوري در جهت تأمين رضايت مشتريان رادمهر مي باشد.

تأمين انواع باطري هاي سيلد اسيد ، نيکل کادميوم ، مخابراتي و صنعتي از 2 ولت تا 12 ولت و از 7 آمپر ساعت تا 4000 آمپر ساعت

توليد محصول UPS با در نظر گرفتن استانداردهاي روز و تأمين و ارائه باطري هاي قدرتمند و کيفيت مناسب به چرخه اي از يک محصول کارآمد و مفيد تبديل گرديده است ؛ لذا اين شرکت با تأمين باطري هاي مورد تاييد مشتريان خود از کشورهاي مطرح در عرصه توليد باطري اقدام به تکميل محصول مدرن و مقتدر با برند RMC در راستاي ارائه سرويس دائم نموده است.

توليد نرم افزار هاي پشتيباني خدمات فني و مهندسي تحت وب با قابليت ايجاد سطوح دسترسي براي کاربران

يکي ديگر از ويژگي هاي اين شرکت تهيه و اجرای نرم افزار جامع پشتيباني بوده که تحت شبکه، اين امکان را به مشتريان در سراسر کشور مي دهد تا هر لحظه از وضعيت اعلام خرابي ، رفع خرابي ، زمان انجام PM و... اطلاع داشته باشند؛ دسترسي به اين نرم افزار از طريق آدرس سايت WWW.PORSOOENG.IR با وارد نمودن نام کاربري و رمز عبور امکان پذير مي باشد.


خدمات و پشتيباني تجهيزات الکترونیکی و بانکی

 

يکي از عمده ترين افتخارات اين شرکت پشتيبانی سامانه PNM مي باشد که در آن به عنوان اولين و بزرگترين طراح و مولّد سخت افزار و نرم افزار مورد نياز جهت کنترل ، برنامه ريزي و مانيتورينگ همزمان کليه UPS هاي موجود در کشور معرفي شده است. ارائه خدمات پشتيباني موفقيت آميزسامانه PNM در حدود 1900 شعبه بانک ملت در حال اجرا مي باشد.

اين مجموعه در حال حاضر با حضور 150 نفر از کارشناسان و متخصصان در تهران و کلیه مراکز استانها و همچنین بهره گیری از  10 دفتر کنترل ،پشتیبانی و هدایت استانی در مراکز استانهایی از جمله ارومیه, اصفهان, اهواز, تهران, ساری, شیراز, قزوین, کرمان, مشهد, همدان در بخش تجهیزات الکترونیکی و بانکی فعالیت دارد.